Ėjimas Žalia su elektros valtis varikliai

Mes visi žinome mes padarė mūsų planetoje didžiulės žalos. Ar ne jūs manote, į visuotinį atšilimą arba klimato kaitos, arba ar tai rezultatas mūsų elgesį kaip žmonės yra beveik nesvarbus. Mes greitai veikia iš iškastinio kuro ir tai turės didžiulį poveikį mūsų kasdieniam gyvenimui, išskyrus atvejus, kai mes manote, kad alternatyvų šilumos ir elektros energijos mūsų namus ir prietaisai. Elektros valtis varikliai yra vienas iš būdų eiti į naudoti mažiau iškastinio kuro. Ne tik kad, laivai, kurie paleisti naftos varomi varikliai yra dar labiau kenkia aplinkai. Jums tereikia pažvelgti į mažas “saugaus uosto” Norėdami pamatyti visų aplinkinių valtys naftos Streaked. Tada, tai yra dujų ir, žinoma, dūmų, kad į atmosferą Izgrūst likučiai. Aiškiai, svetainiu kurimas pasirinkdama elektros valtys yra daug švaresnis alternatyva ir naudojant elektros valtis varikliai jokiu būdu nereiškia, kad turite kompromisas dėl greičio, veiklą ir komforto
 

Iš tiesų, elektros valtis varikliai yra galingesnė, negu laivai, kad naudoti dujų. Jos svyruoja nuo 0,5 iki 4 KW, tai reiškia, jie gali galia didžiausio ir mažiausio valtys pastangų. Įtampos elektros valtis varikliams, namu valymas paprastai yra tarp 12 ir 48 v nuolatinės srovės ir jos yra tiesiogiai susijusios su laivasraigčių. Tai reiškia, kad yra Nr galia, jas super efektyvus nuostolių. Yra daug pranašumų, šių tipų varikliai, ne, kad jie yra ekologiškai draugiškas ir kad jie don’t palikti pėdsaką naftos ir dūmai jų po mažiausiai. Jie taip pat yra labai ramioje, ne Įbaugino žuvų, yra geresnis ir anglies dvideginio išmetimą.

Visos pasirinkdama elektros valtis varikliai turi daugiau pranašumų nei ne. Jie taip pat yra labai lengvas, juos lengva vežti. Vienintelė neigiama yra tai, kad jie yra brangesnės nei dujų energija varomi varikliai. Tačiau, kadangi jie yra ilgalaikė, jos yra tikrai pigiau, per visus, kuriam reikia mažiau techninės priežiūros taip pat. Ir jei norite tikrai Zzielenieć, gali net pasirinkti sistema, kuri saulės energijos, tai reiškia, kad jums net nereikės akmens apdaila naudoti iškastinio kuro motorinių baterij±. Žalioji revoliucija yra tikrai į mus ir jūs galite didžiulį indėlį į mūsų aplinkos gerinimą, taip pat nustato pavyzdį ateities kartoms mokytis apie tai, kaip išlaikyti mūsų planetoje, švarus ir žalia. Kas gali būti geriau, kai tu galvoji apie jį?

Atsakyti

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti ženklu *

*